More Website Templates @ Templates.com!

Mozesz nam zaufac

MAREK RAKOWSKI :
"... Wcześniej prowadzeniem obsługi księgowej mojej firmy zajmowało się zielonogórskie biuro rachunkowe. Pomimo, że nie miałem do jego usług wielkich zastrzeżeń, nigdy nie mogłem sobie pozwolić na luksus nie myślenia o zobowiązaniach wobec urzędu skarbowego i ZUS. Ten luksus od sześciu lat daje mi PROFIT. Muszę jedynie dbać o terminowe dostarczanie dokumentów. Resztą zajmują się z pełnym profesjonalizmem i serdecznością pracownicy PROFIT-u..."

BARBARA i ADAM DECHNIK :
"...Prowadzimy w Lubsku drukarnię. Od momentu, gdy zmuszeni byliśmy przejść z ryczałtu na księgę przychodów tj. od 1995 r. dokumentację podatkową z pełnym zaufaniem powierzyliśmy PROFIT-owi. Bezproblemowo przeszliśmy kontrole skarbowe, bałagan ZUS-owski. Zaufanie do naszego "ministra finansów" jest bezgraniczne. I tak już "karwa" zostanie. Każdemu, kto prowadzi działalność gospodarczą, życzę by tak jak my nie wiedział co to Urząd Skarbowy lub ZUS...."

ZBIGNIEW BRZEZIŃSKI :
"...Jako chirurg wiem co należy robić, gdy ktoś złamie sobie rękę. Gdy sam "łamałem sobie głowę" nad problemami podatkowymi, byłem bezradny. Do czasu. Od chwili podpisania umowy z PROFIT-em, wiem jak działa znieczulenie. Nic mnie nie łamie, nie zawracam sobie głowy podatkami. Od tego mam fachowców. Pojawiło się jednak inne zmartwienie. Jak oni to robią, że płacę teraz dużo niższe podatki?"


CECYLIA I PAWEŁ KLIMOWICZ:
"... Prowadzimy kilka sklepów branży przemysłowo-rolnej w Lubsku i Gubinie. PROFIT wprowadził nas w VAT, pomógł skomputeryzować nasze firmy, wprowadził w kasy fiskalne. Dzięki ich przygotowaniu jako jedni z nielicznych wygraliśmy w sądzie odwoławczym z ZUS -em, oszczędzając niemałe pieniądze. Miło wiedzieć, że ma się swojego księgowego, fachowca..."

MARIA PACHOLSKA:
"... Po kilkudziesięcioletniej pracy w GS, mam sklep w Jasieniu. Przejście z biura rachunkowego w Żarach do PROFIT-u to jedna z najtrafniejszych decyzji jakie podjęłam. To oni uświadomili mi jaki bałagan miałam w dokumentacji podatkowej, kadrowej i ZUS. To oni spowodowali przywrócenie mi prawa do emerytury i odzyskali od ZUS ponad 11.000 zł i walczą o jeszcze. To oni są biurem rachunkowym, które polecam znajomym."

RYSZARD JANUSZKIEWICZ
"...Zajmuję się produkcją na szeroką skalę, zatrudniam ponad dwudziestu pracowników. Od początku mojej działalności (95r. ) podpisałem z nimi umowę. I tak już zostanie. Nie wiem, co to Urząd Skarbowy lub ZUS..."

MAREK IZDEBSKI
"... Od 1997 roku jestem klientem PROFITU. Prowadząc ośrodek wypoczynkowy "Nad Borkiem" w Kosarzynie, natknąłem się na bardzo poważne problemy podatkowe. PROFIT bez problemu przeprowadził mnie przez tą rafę..."      Referencje

    • Doswiadczenie
    • Ubezpieczenie


    Wyslij e-mail do biura w Gubinie   Wyslij e-mail do biura w Lubsku